Reklama

Ruszają zapisy na 9. PKO Poznań Półmaraton. Organizatorzy przygotowali nową trasę

9. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 17 kwietnia przyszłego roku. Już we wtorek o 11:00 zostaną uruchomione zapisy. Zapraszamy do zapoznania się z nową trasą, a także cenami pakietów startowych.

Zapisy będą prowadzone przez stronę www.halfmarathon.poznan.pl. Już teraz można tam znaleźć m.in. regulamin imprezy, mapę trasy czy ceny pakietów startowych. Te kosztują 90 złotych. W internecie pojawiły się głosy oburzenia: pewna część biegaczy twierdzi, że koszty udziału są zbyt wysokie. Organizatorzy tłumaczą, że to efekt m.in. nowej trasy. Półmaraton tym razem nie zakończy się na Malcie, jak przewidywało wiele osób.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Start półmaratonu zaplanowano z ulicy Grunwaldzkiej, a metę na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dzięki nowej lokalizacji miasteczka maratońskiego szansę na ukończenie biegu będzie miało 13 tysięcy zawodników. Tym samym poznański półmaraton ma szansę zostać jednym z największych biegów w Europie na tym dystansie.

- Na targach będzie można zapoznać się z ofertą blisko 60 wystawców prezentujących wszystko, co jest niezbędne do biegania, ćwiczeń i trenowania: buty, akcesoria do biegania, odzież sportową, sprzęt sportowy, odżywki czy suplementy diety. Zainteresowani znajdą pomysły na nowe miejsca imprez biegowych, triatlonowych czy nordicwalkingowych nie tylko w Polsce, ale poza granicami kraju. Będą mogli uczestniczyć także w ciekawych panelach związanych z tematyką biegania oraz skorzystać z porad specjalistów medycznych - mówi Anna Myślak z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl.

Czy kwota 90 zł za możliwość udziału w poznańskim półmaratonie to wysoka cena?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
14.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro