Reklama

Młody mężczyzna oblany żrącą substancją na os. Wichrowe Wzgórze

W godzinach porannych na osiedlu Wichrowe Wzgórze doszło do ataku na młodego mężczyznę. Ofiara została oblana żrącą substancją.

O zdarzeniu poinformowała jedna z naszych czytelniczek - W godzinach porannych przy markecie Newa na osiedlu Wichrowe Wzgórze doszło do groźnego zdarzenia. Mężczyznę zmieniającego koło samochodu niezidentyfikowany sprawca oblał kwasem - informuje czytelniczka Anna i dodaje - Mieszkańcy mówili, że to wyglądało na porachunki mafijne. Informacje o zdarzeniu potwierdza biuro prasowe wielkopolskiej policji - Rzeczywiście dziś rano zostaliśmy poinformowani o ataku na młodego mężczyznę, do którego doszło na os. Wichrowe Wzgórze. W tej chwili mogę tylko powiedzieć, że młody mężczyzna został oblany żrącą substancją przez niezidentyfikowanego napastnika. Ofiara ataku została przewieziona do szpitala. W tej chwili trwają działania śledczych, a więcej informacji o przebiegu tego zajścia będziemy mogli przekazać w późniejszym terminie - wyjaśnia Iwona Liszczyńska.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro