Reklama
Reklama

Jest nagroda za wskazanie złodziei motorówki WOPR

fot. Policja
fot. Policja

Zarząd Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego województwa wielkopolskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże wykryć sprawców kradzieży motorówki wartej 270 tysięcy złotych. Do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę w okolicy Jeziora Kierskiego.

W środę pisaliśmy o kradzieży motorówki wartej 270 tysięcy złotych, a należącej do Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Łódź motorowa typu RIB SPORTIS z silnikiem zaburtowym marki Jamaha zniknęła w nocy z wtorku na środę (między 1.30 a 9.00) z posesji przy ulicy Nad Jeziorem w okolicy Jeziora Kierskiego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Łódź w momencie kradzieży znajdowała się na szarej przyczepie i zakryta była folią koloru szarego. W rzeczywistości cała łódź jest koloru pomarańczowego - informuje policja. - Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, gdzie może znajdować się skradziona motorówka bądź widzieli kogoś przemieszczającego się z szarą przyczepką z ładunkiem przykrytym szarą folią prosimy o kontakt z policją. Policjantom zależy na kontakcie z kierowcami samochodów poruszających się tej nocy w okolicach Kiekrza, Rokietnicy, Baranowa, Przeźmierowa i innych miejscowości w tym rejonie - dodaje.

Dziś ujawniono, że wyznaczona została nagroda za wskazanie sprawców kradzieży lub przyczynienie się do ich ustalenia. - To nagroda finansowa przygotowana przez zarząd WOPR województwa wielkopolskiego. Jej wysokość będzie zależeć od tego jak bardzo przydatne będą informacje przekazane policji - tłumaczy Dominika Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Wszelkie informacje w tej sprawie można przekazywać policjantom z Jeżyc pod numerem telefonu 61 84 122 11 (lub końcówka 12).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
25.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro