Reklama

Allegro kończy 16 lat. Koledzy z sąsiedniego biurowca składają życzenia... na szybach

Prezent od GSK dla pracowników Allegro | fot. Marcin Sikorski
Prezent od GSK dla pracowników Allegro | fot. Marcin Sikorski

Pracownicy Allegro z zainteresowaniem obserwują poczynania kolegów z firmy GlaxoSmithKline znajdującej się naprzeciwko Pixela. W oknach biurowca GSK pojawiły się... życzenia urodzinowe dla internetowego giganta.

- Dziś od jakiejś godziny obserwujemy, że pracownicy GSK na Grunwaldzkiej wystawiają kolejne literki napisu - pisze do nas czytelnik Marcin, który pracuje w Allegro. - Kilka dni temu pojawiła się pierwsza litera. Wczoraj po naszej stronie zawisł znak zapytania i dziś się zaczęło - dodaje.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


W oknach biurowca GSK można zobaczyć litery, które już tworzą napis "Sto lat Allegro!". Najbardziej znany portal aukcyjny w Polsce kończy 16 lat w najbliższą niedzielę. Pracownicy nie kryją, że koledzy z GSK bardzo ich zaskoczyli i dlatego postanowili się odwdzięczyć. Na oknach Pixela powstaje napis "Wesołych Świąt".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro