Reklama
Reklama

Rutkowski angażuje mieszkańców w poszukiwania Ewy Tylman

fot. Ewa
fot. Ewa

Podczas środowego briefingu prasowego Krzysztof Rutkowski zapowiedział, że w najbliższych dniach rozpocznie "masowe poszukiwania" Ewy Tylman. - Akcją, którą przeprowadzimy w sobotę myślę, że mocno zaskoczymy policję - mówił. Dziś już wiadomo, o co chodzi. Rutkowski chce, by 26-latki poszukiwali mieszkańcy.

Już w środę pisaliśmy o krótkim briefingu Krzysztofa Rutkowskiego, podczas którego odniósł się m.in. do do informacji o zatrzymaniu jego współpracownika Radosława B., a także do informacji o rzekomym podrzuceniu ręki do Warty przez pracowników jego biura detektywistycznego (TUTAJ). W trakcie spotkania z dziennikarzami Rutkowski zapowiedział, że w najbliższych dniach rozpocznie "masowe poszukiwania" Ewy Tylman. - Akcją, którą przeprowadzimy w sobotę myślę, że mocno zaskoczymy policję - mówił.

Wiadomo już, co Rutkowski miał na myśli mówiąc o sobotniej akcji. Na swoim profilu na Facebooku właściciel biura detektywistycznego apeluje do mieszkańców Poznania o włączanie się w poszukiwania zaginionej Ewy Tylman. - Jeżeli ktokolwiek z Was chce się zaangażować w poszukiwania Ewy przy/na Warcie w Poznaniu zapraszam w najbliższą sobotę o godz. 9.00. Wspólnie według planu przeszukamy okolice z lądu i wody - zapowiada.

- Zapraszam również wszystkich, którzy dysponują łodziami/pontonami motorowymi wraz z patentem sternika oraz osoby związane są klubem płetwonurków, które mają doświadczenie jak i stosowne uprawnienia - dodaje.

Rutkowski zapowiada, że spotkanie z osobami zainteresowanymi udziałem w akcji odbędzie się w sobotę o 9.00 na parkingu przy moście Św. Rocha. Swój udział trzeba wcześniej zgłosić. Więcej szczegółów na facebookowym profilu Krzysztofa Rutkowskiego.

Jak oceniasz medialne zainteresowanie sprawą zaginięcia Ewy Tylman?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro