Reklama
Reklama

Od czwartku jeździeckie święto w Poznaniu

fot. Piotr Sagalara

Już w najbliższy czwartek rozpocznie się Cavaliada Poznań CSI3*W, czyli rozpoczęcie cyklu Cavaliada Tour. Do stolicy Wielkopolski zjadą czołowi zawodnicy z całego świata. Na kibiców, oprócz zawodów jeździeckich, czeka sporo innych atrakcji.

W ramach Cavaliady widzowie zobaczą zawody w skokach przez przeszkody, wpisane do kalendarza Światowej Federacji Jeździeckiej, zaliczane do CSI3*-W, CSIYH, CSI1*. Zawody zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Świata. Konkurencje to m.in. skoki przez przeszkody i WKKW.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Cavaliada to także specjalnie przygotowane pokazy, program edukacyjny i "Kraina zabaw dla najmłodszych". Ponieważ areną imprezy jest MTP, nie zabraknie branżowych targów.

Rywalizacja rozpocznie się w czwartek o 8:00. Toczyć będzie się w Pawilonie 5 i Pawilonie 7A. Szczegółowy plan poszczególnych konkurencji można znaleźć tutaj.

Bilety podzielone zostały na kilka kategorii, a ceny są zależne od ich rodzaju. Najtańsza wejściówka na część targową i arenę pokazów to 9 złotych. Na część sportową w czwartek rano można wejść za darmo, ale wieczorem będzie trzeba zapłacić już 25 zł. Najdroższe są bilety na niedzielę (85 zł, 69 w kończącej się we wtorek przedsprzedaży), do obrotu wprowadzono także karnety. Dokładny cennik tutaj.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro