Reklama
Reklama

Szyld z ulicy Podgórnej najpiękniejszy!

I miejsce | fot. materiały organizatora

Mieszkańcy zdecydowali - to szyld znajdujący się przy ulicy Podgórnej w centrum Poznania został uznany za najpiękniejszy i najbardziej estetyczny. Oddano na niego 46,5% głosów w konkursie na wzorcowy szyld.

Tydzień temu pisaliśmy o trwającym głosowaniu w konkursie na wzorcowy szyld. - Celem konkursu jest wybranie najładniejszego i najlepiej wpisującego się w naszą przestrzeń miejską szyldu. Z morza tandety i pstrokacizny chcemy wyłowić perełki i uświadomić poznaniakom, że estetyczny i nieagresywny szyld może być ciekawym uzupełnieniem budynku - wyjaśniali organizatorzy konkursu ze stowarzyszeń Ulepsz Poznań, Inwestycje dla Poznania oraz z Uniwersytetu Artystycznego.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


To mieszkańcy mogli zgłaszać swoje propozycje szyldów, które powinny być nominowane do nagrody. Ostatecznie konkursowe jury wybrało finałową piątkę: Pod Nosem przy ul. Żydowskiej 35, 239 przy ul. Sczanieckiej 10/2, Merino przy Placu Wolności 8, Miler Spirits & Style przy ul. Podgórnej 8 oraz kilku przedsiębiorstw zlokalizowanych przy ul. Krysiewicza 5.

Głosowanie zakończyło się 7 grudnia. Oddano w nim 2802 głosy. Szyld, który zwyciężył uzyskując 46,5%, znajduje się przy ulicy Podgórnej i należy do sklepu Miler Spirits & Style. Drugie miejsce zajął szyld z Żydowskiej - Pod Nosem. Na ostatnim miejscu na podium uplasował się szyld z ulicy Sczanieckiej - 239.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro