Reklama
Reklama

Śródka: powstała nowa siłownia zewnętrzna

fot. POSiR
fot. POSiR

Na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ulicy Gdańskiej 1 w poniedziałek oficjalnie otwarto nową siłownię zewnętrzną. Jest dostępna dla wszystkich mieszkańców. Powstała dzięki środkom z budżetu Rady Osiedla.

Siłownia zewnętrzna przy ulicy Gdańskiej 1 powstała dzięki pieniądzom z budżetu Rady Osiedla Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria. To kolejna inwestycja na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. - Po wymianie sztucznej murawy na najbardziej nowoczesną w Poznaniu, wykonaniu dwóch nowych boisk do siatkówki plażowej i oddaniu do użytku ośrodka Kibice Razem, na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ulicy Gdańskiej 1 zakończyła się kolejna inwestycja - wyjaśnia POSiR.

To dzięki wsparciu Rady Osiedla Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji mogły wybudować siłownię. Na podobnych zasadach udało się zbudować boisko do siatkówki plażowej na terenie pływalni letniej Chwiałka na Wildzie.

W uroczystym otwarciu nowej siłowni zewnętrznej udział brali m.in. dyrektor POSiR Zbigniew Madoński, przewodniczący Rady Osiedla Gerard Cofta, a także proboszcz parafii Archikatedralnej ks. Ireneusz Szwarc, który poświęcił obiekt. Z siłowni, w godzinach otwarcia MOS, będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
24℃
13℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
19.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro