Reklama
Reklama

Poznań: 5 szyldów walczy o miano wzorcowego

fot. materiały organizatorów konkursu

Do 7 grudnia można oddawać głosy na szyldy najlepiej wpisujące się w przestrzeń miejską. Jury konkursowe wybrało pięciu finalistów.

To już 4. edycja konkursu na wzorcowy szyld - reklamę, która w sposób estetyczny wpisuje się w przestrzeń Poznań. - Zamiast krytykować i piętnować złe przykłady chcielibyśmy wyróżnić te dobre, które stanowić powinny wzór do naśladowania. Celem konkursu jest wybranie najładniejszego i najlepiej wpisującego się w naszą przestrzeń miejską szyldu. Z morza tandety i pstrokacizny chcemy wyłowić perełki i uświadomić poznaniakom, że estetyczny i nieagresywny szyld może być ciekawym uzupełnieniem budynku. Chcemy Wam pokazać, że szyld może przyciągać i upiększać przestrzeń, która nas otacza - wyjaśniają organizatorzy konkursu ze stowarzyszeń Ulepsz Poznań, Inwestycje dla Poznania oraz z Uniwersytetu Artystycznego.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


To mieszkańcy mogli zgłaszać swoje propozycje szyldów, które powinny być nominowane do nagrody. Ostatecznie konkursowe jury wybrało finałową piątkę. Są to szyldy: Pod Nosem przy ul. Żydowskiej 35, 239 przy ul. Sczanieckiej 10/2, Merino przy Placu Wolności 8, Miler Spirits & Style przy ul. Podgórnej 8 oraz kilku przedsiębiorstw zlokalizowanych przy ul. Krysiewicza 5.

Internetowe głosowanie na najlepszy szyld rozpoczęło się w poniedziałek i potrwa do godziny 20.00 7 grudnia. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 9 grudnia. Głosować można TUTAJ. Zobacz jak prezentują się finaliści:

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro