Reklama
Reklama

MUKS ma problemy kadrowe. Czy zdoła się utrzymać?

fot. Piotr Sagalara
fot. Piotr Sagalara

Do niedzielnego spotkania z Energą Toruń MUKS Poznań przystąpił bardzo osłabiony. Na parkiecie pojawiło się wiele młodych zawodniczek, a przyjezdne nie miały żadnych problemów ze zwycięstwem. Trener Krzysztof Koziorowicz nie ukrywał, że w takiej sytuacji trudno myśleć o pozytywnych wynikach.

W przegranym meczu szkoleniowiec nie mógł skorzystać m.in. z Magdaleny Radwan, która przechodzi rehabilitację po artroskopii kolana. Również z powodu kontuzji do USA wróciła Cierra Warren, a Renee Taylor ostatnio nie trenowała z powodów osobistych.
Dodając do tego inne problemy kadrowe nie może dziwić, że trener Koziorowicz nie jest optymistą. - Nie było kim się przeciwstawić rywalowi, bo personalnie to kolosalna różnica. Pozycje w tabeli o tym nie mówią, ale wystarczyło popatrzeć na skład. Poza trzema doświadczonymi zawodniczkami graliśmy praktycznie młodzieżą - powiedział w rozmowie z telewizją WTK.
Doświadczony szkoleniowiec nie ukrywał, że jeśli sytuacja się nie poprawi, to perspektywy są raczej marne. - Jednoznacznie trzeba powiedzieć, że chcąc mieć koszykówkę w wydaniu ekstraklasowym, trzeba dysponować przyzwoitym składem i po to tutaj przyjechałem - stwierdził.
Po dziesięciu kolejkach MUKS legitymuje się bilansem 2-8. Daje to przedostatnią, jedenastą lokatę w tabeli.
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.56 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro