Reklama
Reklama

Stary Rynek: prezenter ogólnopolskiej stacji telewizyjnej zatrzymany za posiadanie marihuany?

fot. Justyna Ciesielska - archiwum

Do naszej redakcji dotarła informacja o zatrzymaniu przez policję w Poznaniu prezentera ogólnopolskiej stacji telewizyjnej, który miał posiadać przy sobie niewielką ilość marihuany. Do zdarzenia miało dojść na Starym Rynku. Policja potwierdza, że zatrzymano dwóch mężczyzn, nie ujawnia jednak ich tożsamości.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. - Pragnę poinformować redakcję o fakcie zatrzymania w sobotę w godzinach wieczornych przez policję znanego prezentera (...) za posiadanie marihuany na terenie Starego Rynku - napisał. Dodał też, że z pewnością potwierdzi to policja.

Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji przyznaje, że w sobotę doszło do zatrzymania na Starym Rynku. - W godzinach wieczornych zatrzymano dwóch mężczyzn za posiadanie niewielkiej ilości marihuany - mówi. Policja nie ujawnia jednak kim są zatrzymane osoby. Mężczyźni mieli już usłyszeć zarzuty.

W przypadku posiadania niewielkiej ilości "środków odurzających lub substancji psychotropowych (...) sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku" - czytamy w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

34℃
21℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
15.97 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro