Reklama
Reklama

Galeria Malta: odpadł fragment sufitu, "niewielka usterka"

Do naszej redakcji dotarła informacja o problemach z sufitem w Galerii Malta. W środę wieczorem fragment sufitu wylądował na podłodze. Dyrekcja obiektu zapewnia, że była to niewielka usterka, po której dziś nie ma już śladu.

W niedzielę pisaliśmy o (kolejnych) problemach z sufitem w centrum handlowym Poznań City Center. Okazało się, że w jednym z lokali znajdujących się na pierwszym piętrze pękła rura i doszło do zalania podwieszanego sufitu znajdującego się na parterze. Część elementów sufitu trzeba było zdemontować, by je osuszyć. Problem dotyczył kilku sklepów, które ponownie otwarto w poniedziałek.

Dziś dotarła do nas informacja, że podobny kłopot, choć o znacznie mniejszej skali, pojawił się w środę w Galerii Malta. - W dniu wczorajszym około godz. 18.00 w Galerii Malta na pierwszym poziomie przy stoisku Biały Jeleń odpadł kawałek sufitu. Czy mamy się czuć zagrożeni w kolejnej galerii - pyta nasz czytelnik.

Dyrektor Galerii Malta zapewnia, że o żadnym zagrożeniu nie może być mowy. - Doszło do niewielkiej usterki. W lokalu restauracyjnym znajdującym się na drugim poziomie pojawił się przeciek i przez to woda spływała na niższy poziom. Niewielki fragment sufitu odpadł, ale nasi pracownicy bardzo szybko się z tym uporali. Nikomu nic się nie stało, naszym klientom nic nie grozi - zapewnia Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta. - Dziś po tym zdarzeniu nie ma już śladu - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
10.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro