Reklama
Reklama

Dziesięciometrowa choinka stanie na Starym Rynku

Choinka z butelek, która stanęła na rynku w 2013 roku | fot. Adrian Juzak
Choinka z butelek, która stanęła na rynku w 2013 roku | fot. Adrian Juzak

We wtorek informowaliśmy na naszych łamach o rozpoczęciu prac przy instalacji ozdób świątecznych na poznańskich ulicach. Wiele osób pamięta plastikową choinkę, która dwa lata temu podzieliła poznaniaków. Dziś możemy uspokoić, że tegoroczna choinka będzie naturalna.

Już we wtorek informowaliśmy o pracach przy instalacji świątecznych ozdób. Zgodnie z zapowiedziami świąteczna ozdoby pojawią się nie tylko w centrum, ale także na poznańskich rynkach. Dziś możemy też napisać, że na Starym Rynku pojawi się tradycyjna choinka. Co ważne będzie to choinka żywa. Ta informacja spodoba się z pewnością poznaniakom, którym nie przypadła do gustu choinka z plastikowych butelek, która na rynku stanęła dwa lata temu - Choinka, która stanie w tym roku na Starym Rynku, będzie wysoka na około dziesięć metrów i będzie naturalna - poinformowała Hanna Surma, rzeczniczka Urzędu Miasta. Szczegółowo o przygotowaniach do świąt pisaliśmy wczoraj.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
44.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro