Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-3 -8
Reklama

Fabryka Form / Magnolia – światowy design na poznańskim Łazarzu

REKLAMA
piątek, 27.11.2015 r.
godz. 16.00
REKLAMA | piątek, 27.11.2015 r., godz. 16.00
Fabryka Form / Magnolia – światowy design na poznańskim Łazarzu

Choć dopiero od wakacji istnieje na mapie Poznania, jest miejscem, które zdecydowanie warto odwiedzić, choćby przy okazji spaceru w parku Wilsona.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-2°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
-3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
-5°C 1014 hPa

Działający już od ponad 10 lat sklep internetowy z designem z całego świata, od sierpnia tego roku zaprasza bowiem wszystkich miłośników sztuki użytkowej do nowej lokalizacji w zabytkowych wnętrzach kamienicy na Głogowskiej 40, znanej pod nazwą Magnolia.

W starannie odnowionych wnętrzach budynku, zaprezentowano niezwykle szeroki wybór akcesoriów wyposażenia wnętrz, lamp, mebli, akcesoriów kuchennych i łazienkowych, dekoracji i dodatków oraz produkty, które pozwolą nie tylko mieszkać pięknie, ale również czerpać przyjemność z małych codziennych czynności, również tych wykonywanych poza domem. W ofercie sklepu znajdziemy zatem również najwyższej jakości herbaty, legendarne kalendarze, stylowe torby na zakupy, pojemniki na lunch, akcesoria biurowe, akcesoria dla zwierząt, jak i produkty dla miłośników elektronicznych gadżetów.

Fabryka Form / Magnolia to również kopalnia pomysłów na oryginalne prezenty świąteczne, które zachwycą obdarowanych nie tylko wysoką jakością i starannością wykonania, ale również pomysłowością i fantazją projektantów, którzy dbają o to, by przedmioty przez nich stworzone budziły pozytywne emocje i długo cieszyły oko swoich użytkowników. Dzięki takiemu asortymentowi, jak również przestronnym wnętrzom, Fabryka Form / Magnolia jest nie tylko sklepem, ale również żywą siedzibą sztuki, źródłem inspiracji, miejscem, w którym odbywają się warsztaty kulinarne i do którego miło jest wpaść przy okazji spaceru po parku.

Fabryka Form / Magnolia to drugi sklep stacjonarny sklepu internetowego fabrykaform.pl - sklepu, w którym wyjątkowo szeroka oferta ikon wzornictwa łączy się z najwyższą jakością obsługi i przyjaznym podejściem do Klienta. Kierując się hasłem „Mieszkaj pięknie!”, Fabryka Form buduje ofertę w oparciu o produkty wyjątkowe, wyróżniające się formą, jakością i funkcjonalnością. Fabrykaform.pl to kilkanaście tysięcy produktów, asortyment ponad 120 producentów zebrany w jednym miejscu i tysiące zamówień zrealizowanych w ciągu 10 lat działalności firmy - zamówień, które teraz odbierać można również na poznańskim Łazarzu. Zapraszamy serdecznie!

(sklep czynny jest w godzinach: pon-pt 11.00 – 20.00, sob 10.00 – 16.00)

Reklama