Reklama

Poznań City Center: zawalił się sufit w jednym ze sklepów? Dyrekcja wyjaśnia

fot. Kazik K.

W niedzielne południe do redakcji naszego portalu oraz telewizji WTK dotarły informacje o zawalonym suficie w jednym ze sklepów na parterze Poznań City Center.

Zdarzenie miało miejsce na terenie marketu spożywczego. Nikt nie ucierpiał, jednak zdecydowano się na tymczasowe zamknięcie sklepu, podobnie jak dwóch innych w jego sąsiedztwie.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Wszystkie lokale na pierwszym i drugim piętrze centrum działają w normalnym trybie.

W przeszłości PCC miało spore problemy z podwieszanym sufitem. Tym razem bezpośrednią przyczyną nie była wada konstrukcyjna. - Doszło do zalania. Pękła rura w jednym z lokali na pierwszym piętrze, stąd problemy w sklepach na parterze - wyjaśnił w rozmowie z naszym portalem Norbert Fijałkowski, dyrektor centrum. Potwierdził również, że czasowo wyłączony z użytkowania jest m.in. market spożywczy.

  • Aktualizacja
    niedziela, 22.11.2015 r., godz. 17.47
    Aktualizacja
    niedziela, 22.11.2015 r., godz. 17.47
    Dyrektor PCC poinformował w specjalnym oświadczeniu, że podwieszany sufit nie został uszkodzony. W celu osuszenia zalanych powierzchni konieczny był jednak demontaż kilku jego elementów. W poniedziałek wszystkie zamknięte lokale zostaną ponownie uruchomione.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro