Reklama
Reklama

Kibice Lecha: "dla nas kary, a w Europie masakra"

fot. Tomasz Szwajkowski

Ostatnie zamachy w Paryżu nie mogły oczywiście ujść uwadze kibiców Lecha Poznań, którzy chętnie komentują wszelkiego rodzaju wydarzenia. Podczas spotkania z Zagłębiem Lubin w Kotle (i nie tylko) wywieszono kolejne hasła odnoszące się do islamu.

Głośnym echem odbiły się anty-imigranckie i anty-islamskie hasła skandowane przez najbardziej zagorzałych fanów Kolejorza podczas wrześniowego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na płocie okalającym Kocioł pojawił się również transparent o treści "To dla nas oczywiste i proste - nie chcemy uchodźców w Polsce".

"Nasze hasła o islamie = sama prawda! Od komisji kary, a w Europie masakra" - to hasło najnowszego transparentu. Kibice mają oczywiście na myśli kary nałożone na klub za ich wybryki i ostatnie zamachy w Paryżu.

Niezwiązane ze sportem hasła pojawiły się tym razem także na innych trybunach. Na IV trybunie zawisł transparent o treści "STOP ISIS". To angielski skrót od Państwa Islamskiego, które wzięło na siebie odpowiedzialność za zamachy w stolicy Francji.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami kolejna fala upałów: "miasto i mieszkańcy powinni adaptować się do zmian klimatu"
25℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
6.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro