Reklama
Reklama

Podejrzenie zatrucia czadem na ul. Krauthofera

Do zdarzenia doszło przed godziną 15. Strażacy odebrali zgłoszenie o podejrzeniu zatrucia czadem na ul. Krauthofera. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

Jak informuje dyżurny poznańskich strażaków - zgłoszenie o zdarzeniu odebraliśmy od pogotowia ratunkowego o godzinie 14:45. W jednym z mieszkań przy ulicy Krauthofera w Poznaniu podejrzewano, że ulatnia się tlenek węgla. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Na miejscu pojawił się jeden zastęp strażaków. W mieszkaniu przy użyciu specjalistycznego sprzętu zbadany został poziom tlenku węgla. Nie stwierdzono jego obecności.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 października!
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
9℃
Poziom opadów:
6.5 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro