Reklama
Reklama

Policja odzyskała 3 skradzione auta o wartości 360 tysięcy złotych

fot. Policja
fot. Policja

Skradzione VW Touran, Audi A4 oraz Range Rover o łącznej wartości około 360 tysięcy złotych wrócą do swoich właścicieli. Udało się je odzyskać policjantom z Poznania i Wrześni. Zatrzymano też dwóch podejrzanych w tej sprawie.

Policjanci z Poznania we współpracy z funkcjonariuszami z Wrześni 5 listopada zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczość samochodową. W trakcie przeszukiwania kilku warsztatów samochodowych w powiecie wrzesińskim odnaleźli Audi A4 oraz Range Rovera skradzione na terenie Wielkopolski, a także części samochodowe od VW, Mercedesa, Citroena i Peugeota - wszystkie auta były kradzione. - Ponadto nieopodal jednego z garaży funkcjonariusze odnaleźli skradzionego z terenu Poznania, w nocy z 4 na 5 listopada, VW Tourana. Wartość odzyskanych aut to blisko 360 tysięcy złotych - tłumaczy Patrycja Banaszak z poznańskiej policji.

Zatrzymani mają 25 i 30 lat. Są mieszkańcami powiatu wrzesińskiego. Grozi im 5 lat więzienia. Być może w związku ze sprawą zatrzymane zostaną kolejne osoby.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Żar do piątku poleje się z nieba. Ostrzeżenie obowiązuje już w 28 powiatach naszego regionu!
29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
6.53 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro