Reklama
Reklama

Rogale świętomarcińskie kupisz przez internet

Mieszkasz poza Wielkopolską, a chcesz zjeść prawdziwe świętomarcińskie rogale? Ponownie można je kupić przez internet. W ciągu 24 godzin mają dotrzeć pod wskazany adres w kraju.

Akcja "alleRogal" prowadzona jest od kilku lat i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłych latach, już w październiku dzwonili do nas mieszkańcy różnych stron Polski z pytaniem, czy rogale świętomarcińskie będzie można zamówić przez internet. Mamy dobrą wiadomość - już można to robić.

- Po raz kolejny umożliwiamy zakup rogali na Allegro, co oznacza ich dostępność w dowolnym miejscu w Polsce. W indywidualnych przypadkach możliwa jest nawet wysyłka za granicę. W tym roku możemy także połączyć przyjemne z pożytecznym, bo specjalna pula rogali trafiła na platformę charytatywni.allegro.pl Dochód z ich sprzedaży w całości zasili Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro.

Rogale kupimy poprzez portal aukcyjny do 20 listopada. Opcji zakupu jest kilka - możemy kupić 1 sztukę za 9,90 zł, 4 sztuki za 39,60 zł, 6 sztuk za 59,40 zł, 8 sztuk za 79,20 zł oraz 10 sztuk (+1 gratis) za 99,99 zł. Do tego trzeba doliczyć koszty przesyłki (gratis jest tylko wysyłka największej liczby rogali - 10+1) w wysokości 11,50 zł. Rogale są wysyłane w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty i mają w 24 godziny dotrzeć pod wskazany adres.

Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się aukcja, na której oferowanych jest 10 rogali z dodatkowym gratis. Z takiej opcji skorzystało już ponad 260 osób. Podobnie jest w przypadku aukcji 4 rogali oraz 1 rogala. Rogale zamówisz TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
10.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro