Reklama

Poznań: gdzie znajduje się wzorcowy szyld?

W Poznaniu właśnie rozpoczęła się czwarta edycja konkursu na najładniejszy i najlepiej wpisujący się w naszą przestrzeń miejską szyld reklamowy "Wzorcowy szyld". Do 15 listopada można zgłaszać propozycje.

Konkurs "Wzorcowy szyld" ma na celu wyłonić perełki wśród szyldów reklamowych, które w doskonały sposób wpisują się w klimat przestrzeni, w której się znalazły i są często uzupełnieniem budynku. Konkurs organizowany jest po raz czwarty. W ubiegłorocznej edycji zwyciężył szyld reklamowy sklepu z ubraniami Transmission na ulicy Podgórnej.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Konkurs organizuje Stowarzyszenie Ulepsz Poznań wspólnie z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu oraz Stowarzyszeniem Inwestycje dla Poznania. Z morza tandety i pstrokacizny chcemy wyłowić perełki i uświadomić poznaniakom, że estetyczny i nieagresywny szyld może być ciekawym uzupełnieniem budynku.Chcemy Wam pokazać, że szyld może przyciągać i upiększać przestrzeń, która nas otacza - informują na swojej stronie internetowej organizatorzy.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. W pierwszym zbierane są propozycje konkursowe. Swoje typy można do 15 listopada wysyłać na adres [email protected], w postaci zdjęcia oraz krótkiego opisu, gdzie znajduje się szyld i do kogo należy. W drugim etapie do 27 listopada komisja konkursowa ze wszystkich zgłoszeń wyłoni 5 finalistów. Natomiast w trzecim etapie trwającym od 30 listopada do 7 grudnia na stronie Stowarzyszenia Ulepsz Poznańodbędzie się otwarte głosowanie internetowe, które wyłoni zwycięzcę. Kto nim został dowiemy się 9 grudnia.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro