Reklama
Reklama

Kopanina jednokierunkowa: korki na Promienistej i Ściegiennego!

fot. Google Street View

Do naszej redakcji docierają informacje od kierowców, którzy stoją w korkach na poznańskim Górczynie. Ulica Kopanina, ze względu na remont jest obecnie jednokierunkowa. Wytyczono objazd m.in. przez ulicę Promienistą. Tworzą się tu duże korki.

W sprawie utrudnień na ulicy Kopanina napisał do nas Mariusz. - Od dzisiaj rano, ulica Kopanina jest ulicą jednokierunkową. Wjazd jest zamknięty od strony ulicy Kaczej, przed przejazdem kolejowym, w kierunku ulicy Głogowskiej. Żadnej informacji na stronie ZDM - pisze. Inni czytelnicy skarżą się, że tworzą się tu spore korki.

Rzeczywiście zmiany w organizacji ruchu zostały tu wprowadzone, ale zarówno nasz portal jak i Zarząd Dróg Miejskich podawały informacje na ten temat. Przypominamy, że na ulicy Kopanina (odcinek między Klinkierową i przejazdem kolejowym) trwa remont nawierzchni jezdni. - Ruch odbywa się jednym pasem jezdni wolnym od robót drogowych - wyjaśnia Miejski Inżynier Ruchu.

- Prędkość maksymalna w rejonie prac została ograniczona do 30 km/godz. Utrzymane zostały możliwości dojazdu i dojścia do posesji. Objazd od strony ul. Promienistej zaprojektowano ulicami: Ściegiennego, Głogowską, Klinkierową - dodaje.

Prace mają potrwać do 30 listopada. Niestety w tym czasie trzeba się tu liczyć z korkami.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Sobota pod znakiem burz? Jest ostrzeżenie IMGW dla Poznania
19℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
0.00 μg/m3
Zobacz pogodę na jutro