Reklama
Reklama

W grudniu finał Miss Polski: trzy reprezentantki z Wielkopolski

Andżelika Krzykacz | fot. Biuro Miss Polski
Andżelika Krzykacz | fot. Biuro Miss Polski

Już za miesiąc w Krynicy-Zdroju odbędzie się połączona gala Miss Polski i Miss Polonia, w której udział weźmie 31 kandydatek do tytułu najpiękniejszej. Wśród nich będą trzy reprezentantki naszego województwa.

Wiosną tego roku pisaliśmy o skandalu, który wybuchł po tym jak Miss Polski Wielkopolski 2014 - Maja Nizio - oskarżyła organizatora konkursu piękności, który wygrała, o "ustawienie" wyniku i o to, że proponował jej współżycie (więcej TUTAJ).

Do tej pory gale finałowe Miss Polski i Miss Polonia odbywały się niezależnie, a zwyciężczynie reprezentowały nasz kraj na różnych konkursach piękności na świecie. W tym roku, w grudniu, odbędzie się jedna gala finałowa, w której udział wezmą 24 finalistki Miss Polski oraz 7 finalistek Miss Polonia. - Wśród tego grona znajdują się aż 3 finalistki konkursu Miss Wielkopolski, które będą ubiegać się o ten tytuł - Klaudia Strojwąs (Miss Wielkopolski 2015), Aleksandra Olszewska (zielona karta - finalistka Miss Wielkopolski 2015) oraz Andżelika Krzykacz (zielona karta - finalistka Miss Wielkopolski 2015) - informuje Biuro Miss Wielkopolski.

Kandydatki, które odniosą sukces podczas grudniowej gali będą reprezentować nasz kraj m.in. podczas konkursów Miss Universe, Miss International, Miss Supranational i Miss Grand International.

Gala finałowa odbędzie się 6 grudnia. Zobacz kandydatki z Wielkopolski:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro