Reklama
Reklama

Śródka: w rejonie Cybiny znaleziono zwłoki

Około godziny 18.00 w poniedziałek w pobliżu Cybiny, za dworcem autobusowym Śródka, przypadkowy spacerowicz zauważył zwłoki. Sprawą zajmuje się policja.

O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka. - W poniedziałek około godziny 18 byłam na rondzie Śródka. Czekaliśmy z rodziną na autobus. Przy krzakach stało kilka radiowozów policyjnych, straż pożarna oraz samochód Universum. Widać było, że czegoś lub kogoś szukają. Po niespełna 15 minutach wynosili z krzaków zwłoki w worku - napisała.

Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia. - O odnalezieniu zwłok w rejonie Cybiny za dworcem autobusowym poinformował nas przypadkowy mieszkaniec. Gdy służby pojawiły się na miejscu okazało się, że zwłoki są w stanie zaawansowanego rozkładu. Już w poniedziałek w miejscu odnalezienia ciała odbyły się oględziny, zaplanowano je również na wtorek. Trwa ustalanie tożsamości denata - mówi.

Podczas badań specjaliści będą próbowali ustalić przyczynę śmierci odnalezionego człowieka. W chwili odnalezienia zwłok określenie płci było niemożliwe.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
42.47 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro