Reklama
Reklama

Śnięte ryby w Warcie. Sprawą zajmuje się policja

fot. Łukasz

Śnięte ryby zostały odnalezione w Warcie na wysokości ulicy Naramowickiej. Sprawa została zgłoszona służbom, które będą ustalać co mogło się stać.

O sprawie poinformował nas czytelnik. W Warcie w okolicach mostu kolejowego przy ulicy Naramowickiej pływają śnięte ryby. Jest ich bardzo dużo. O sprawie została poinformowana policja i inne stosowne służby - mówi Łukasz.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Zdarzenie potwierdzają strażacy - informację otrzymaliśmy od policji, wiemy też, że został powiadomiony Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu. Być może na miejsce uda się nasza jednostka chemiczna. Czekamy na dalsze dyspozycje - mówi dyżurny poznańskich strażaków.

Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 11:20. cały czas w tym miejscu działają funkcjonariusze z Komisariatu Wodnego Policji. Na razie nie wiemy co się w tym miejscu stało. Cały czas trwają czynności - mówi Marek Kowaliński z biura prasowego wielkopolskiej policji.

  • Aktualizacja
    sobota, 24.10.2015 r., godz. 15.09
    Aktualizacja
    sobota, 24.10.2015 r., godz. 15.09
    Jak poinformował Marek Kowaliński z biura prasowego wielkopolskiej policji policjantom udało się ujawnić źródło wycieku. Nieznana substancja wpływa do Warty kolektorem zlokalizowanym około 200-300 metrów za Mostem Lecha w kierunku Obornik. Na miejscu znajdują się służby między innymi straż pożarna teren jest zabezpieczany.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro