Reklama

Grunwaldzka: auto w torowisku, "pani postanowiła zawrócić"

fot. MPK Poznań
fot. MPK Poznań

Około 9.35 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości Marszałkowskiej, samochód osobowy utknął na torowisku tramwajowym. Ruch jest wstrzymany w dwóch kierunkach.

Do zdarzenia doszło około 9.35. - Na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości Marszałkowskiej, samochód Renault Scenic utknął na torowisku tramwajowym - mówi dyżurny Nadzoru Ruchu MPK. - Z naszych informacji wynika, że pani prowadząca pojazd postanowiła tu zawrócić - dodaje. Tuż obok miejsca, w którym auto utknęło znajduje się przejazd przez torowisko. Najwyraźniej kierowca "nie zmieścił się" na nim.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA

Obecnie ruch tramwajów jest tu wstrzymany w dwóch kierunkach. Na miejscu są służby MPK.

  • Aktualizacja
    piątek, 23.10.2015 r., godz. 09.59
    Aktualizacja
    piątek, 23.10.2015 r., godz. 09.59
    Ruch tramwajowy wznowiono.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Duży mróz w Poznaniu! Ile na termometrach?
-9℃
-11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro