Reklama
Reklama

W weekend reaktywowali legendarną dyskotekę w Manieczkach: były tłumy!

Sobotnia impreza w klubie | fot. Ekwador Manieczki

W sobotę, po roku przerwy, ponownie zaczęła działać dyskoteka Ekwador w Manieczkach. To do niej od lat 90-tych przyjeżdżali fani muzyki klubowej (techno czy trance). Na imprezie reaktywującej klub pojawiły się prawdziwe tłumy.

Dyskoteka Ekwador w Manieczkach, legendarne miejsce dla fanów muzyki klubowej, została wystawiona na sprzedaż za blisko 3 mln złotych w ubiegłym roku. Jesienią 2014 roku w obiekcie otwarto dyskotekę, ale pod inną nazwą. Nie cieszyła się jednak dużym zainteresowaniem, być może ze względu na to, że zmieniono charakter lokalu - występowały tu m.in. gwiazdy disco polo.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Już pod koniec września pisaliśmy, że 17 października zaplanowano tu "Święto Narodowe - Wielka Reaktywacja Ekwadoru". Moment usunięcia nazwy działającej tu w ostatnich miesiącach dyskoteki z budynku obserwował m.in. Kalwi z duetu Kalwi & Remi. - Na ten moment czekała cała klubowa Polska - mówi w krótkim nagraniu umieszczonym na Facebooku. - Discopolowy klub przestał istnieć, bo to miejsce należy do muzyki klubowej - dodaje.

Na pierwszej imprezie w Ekwadorze po "nowym otwarciu" pojawiły się tłumy. Teraz imprezy mają się odbywać regularnie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
26.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro