Reklama

Zderzenie trzech samochodów na DK nr 5

Trzy samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Wydorowo. Dwie osoby trafiły do szpitala, a w miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

O zdarzeniu poinformował Regionalny System Ostrzegania, a szczegółów udziela oficer prasowy kościańskiej policji - Po godzinie 18 w miejscowości Wydorowo doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Jadący od strony Poznania Mercedes nagle zmienił pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki Audi A4. Dodatkowo w zdarzeniu brał jeszcze udział trzeci samochód marki Alfa Romeo, ale nie mam na ten temat szczegółowych informacji. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które podróżowały samochodem Audi. Zostały one już przetransportowane do szpitala. W tej chwili ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo, a na miejscu cały czas pracują policjanci - relacjonuje Artur Ustasiak z KPP w Kościanie.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA
Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro