Reklama

W Warcie znaleziono ciało mężczyzny. Rozpoznajesz te przedmioty?

fot. Policja
fot. Policja

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego ciało zostało wyłowione z Warty w Puszczykowie. Opublikowano zdjęcia zegarka oraz ubrań, które miał na sobie.

O pomoc proszą policjanci z Puszczykowa. 31 sierpnia 2013 roku z Warty właśnie na terenie tego miasta, na wysokości ulicy Wodziczki, wyciągnięto zwłoki mężczyzny. - Ciało mężczyzny płynęło od strony miejscowości Rogalinek. Podczas badań w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu ustalono, że czas zgonu nastąpił najprawdopodobniej około 7 dni przez ich wyłowieniem. Na ciele nie stwierdzono obrażeń zewnętrznych jak i wewnętrznych - wyjaśnia Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Mężczyzna, którego wyłowiono z rzeki, miał około 40-50 lat, ważył około 54 kg i miał około 150 cm wzrostu. - W momencie znalezienia zwłoki ubrane były w bluzę z długim rękawem koloru granatowego z wzorem w kratę na całej powierzchni i napisami "NIKE", beżową koszulę zapinaną na guziki, granatowe spodnie (z nazwą firmy produkującej odzież dla służb mundurowych i agencji ochrony). Spodnie w pasie przewiązane były sznurkiem. Przy zwłokach znaleziono pieniądze oraz zegarek z granatowym paskiem - opisuje.

Jeśli rozpoznajesz przedmioty pokazane na zdjęciach lub wiesz, kto był ich właścicielem - skontaktuj się z policjantami z Puszczykowa pod numerem telefonu 602-430-098. Można też dzwonić pod numer 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro