Reklama
Reklama

Termy Maltańskie: więcej za bilety w "godzinach ulgowych"

fot. Bartłomiej Drabowicz
fot. Bartłomiej Drabowicz

Klienci Term Maltańskich, którzy korzystają z kompleksu w tak zwanych "godzinach ulgowych" z promocyjnymi cenami zwracają uwagę, że od października za niektóre bilety trzeba zapłacić więcej niż ubiegłorocznym cenniku zimowym.

- Czy słyszeli Państwo o PROMOCJI z 8 na 9 złotych w tzw. promocyjnej godzinie w strefie niebieskiej na Termach Maltańskich? A to ci dopiero promocja! Panie w kasie informują, że to nowa cena zimowa! Wygląda na to, że na basenie sportowym w godzinach promocyjnych są takie tłumy, że można sobie pozwolić na takie promocje - pisze nasza czytelniczka, Zuzanna.

Rzeczywiście, analizując ceny biletów do Term Maltańskich można zauważyć, że wprowadzono pewne zmiany w cenniku. W Termach obowiązują dwa cenniki - letni (od 1 maja do końca września) i zimowy (od 1 października do końca kwietnia). W ubiegłorocznym cenniku zimowym podczas "godzin ulgowych", w których można korzystać z kompleksu w promocyjnych cenach, obowiązywały inne ceny biletów niż w tegorocznym cenniku.

I tak obecnie za godzinny bilet do Strefy Niebieskiej (tylko baseny sportowe) w godzinach ulgowych trzeba zapłacić 9 złotych. W poprzednim sezonie zimowym było to 8 złotych. Cena biletu 2-godzinnego wciąż jest taka sama - to 12 złotych. - Rzeczywiście pojawiła się zmiana w cenniku w stosunku do ubiegłorocznego cennika zimowego. Teraz za godzinę pływania w godzinach ulgowych klient płaci 9 złotych, a nie 8. Warto jednak podkreślić, że równocześnie wydłużone zostały godziny ulgowe - mówi Łukasz Kubiak z Term Maltańskich. - W poprzednim sezonie zimowym "godziny ulgowe" obowiązywały w Strefie Niebieskiej od 9.00 do 15.00 i od 21.00 do 23.00. Dziś to godziny od 9.00 do 15.00 i od 19.00 do 23.00 - dodaje.

Nie jest to jedyna zmiana w cenniku. "Godziny ulgowe" są obecnie droższe w Strefie Zielonej (aquapark i baseny sportowe). W poprzednim sezonie zimowym 1 godzina pomiędzy 9.00 i 12.00 oraz 21.00 i 23.00 kosztowała 12 złotych, 2 godziny 22 złote, a trzy godziny 25 złotych. Dziś bilet 1-godzinny w tych godzinach kosztuje 14 złotych, 2-godzinny 24 złote, a 3-godzinny 29 złotych.

- "Godziny ulgowe" to promocja, którą wprowadzamy dla klientów. Ceny w Strefie Zielonej zostały w cenniku zimowym utrzymane na takim samym poziomie, jak były w cenniku letnim. I tak są korzystniejsze od cen obowiązujących w innych godzinach i wierzymy, że klienci będą z takiej promocji korzystać - wyjaśnia Kubiak.

"Godziny ulgowe" w przypadku Strefy Niebieskiej obowiązują 7 dni w tygodniu, a w Strefie Zielonej od poniedziałku do piątku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
11.25 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro