Reklama

Targ Śniadaniowy nie kończy sezonu: przenosi się do Nowej Gazowni

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Setki poznaniaków brały udział wiosną i latem w Targach Śniadaniowych odbywających się w weekendy na terenie poznańskich parków. Na jesień i zimę targ nie zawiesza działalności - przenosi się za to pod dach.

W ubiegłym roku w Targu Śniadaniowym (miejscu, w którym pod chmurką, można nie tylko zjeść dobre śniadanie, ale też nabyć regionalne produkty) można było wziąć udział w sobotę na terenie Parku Kasprowicza i w niedzielę na terenie Parku Sołackiego.

W tym roku zmieniła się lokalizacja targu. W niedzielę, 10 maja, pierwszy w historii Targ Śniadaniowy odbył się w Parku Wodziczki. Pod koniec maja targ zagościł też w Parku Kasprowicza. W każdy weekend smakołyki przyciągały setki poznaniaków. Stąd pomysł, by również jesienią i zimą zapewniać mieszkańcom możliwość kupowania zdrowych i oryginalnych produktów.

Od 11 października Targ Śniadaniowy będzie się odbywać w niedziele (od 10.00 do 17.00) na terenie pawilonu Nowa Gazownia przy ulicy Ewangelickiej. - Na Targu tradycyjnie czekać będzie ciepła atmosfera, masę pozytywnej energii, atrakcji, aktywności i warsztatów, które pomogą przegonić jesienną chandrę - wyjaśniają organizatorzy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro