Reklama
Reklama

Al. Niepodległości/Solna/Nowowiejskiego: w piątek zamknięcie części skrzyżowania

fot. ZDM
fot. ZDM

Jeszcze przez kilka dni cierpliwością muszą wykazać się kierowcy korzystający z okolic skrzyżowania ulic Solnej, Nowowiejskiego i Alei Niepodległości. W piątkowy wieczór nastąpi połówkowe zamknięcie skrzyżowania.

Pierwotnie prace miały skończyć się do końca września. W czwartek ZDM poinformował jednak o przedłużeniu utrudnień. Zmiany na skrzyżowaniu zostaną wprowadzone w piątek, 2 października o 20:00. Normalna organizacja ruchu powróci 5 października o 6:00.
- Prace budowlane będą toczyły się na wschodniej jezdni al. Niepodległości wraz z wyłączeniem wlotu w ul. Solną. Ul. Solna na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Niepodległości zostanie zamknięta dla ruchu - poinformował w swoim komunikacie ZDM.
Kierowcy jadący do al. Niepodległości od strony Solnej będą mogli korzystać z objazdu ulicami Kościuszki św. Barbary. - W czasie prowadzonych robót przejezdna będzie jezdnia zachodnia al. Niepodległości, po której ruch będzie odbywał się dwukierunkowo w relacji na wprost z możliwością skrętu w ul. Nowowiejskiego - poinformował ZDM. Na al. Niepodległości od strony zachodniej będzie można dojechać przez ul. nowowiejskiego.
ZDM przeprasza za utrudnienia i prosi o zwracanie uwagi na oznakowanie. Przypominamy, że w związku z remontem dojdzie również do zmian w kursowaniu linii autobusowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
16.77 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro