Reklama
Reklama

Manieczki: reaktywują legendarną dyskotekę

fot. Facebook Ekwador Manieczki

We wrześniu 2014 roku pisaliśmy, że dyskoteka w Manieczkach, do której od lat 90-tych przyjeżdżają miłośnicy muzyki klubowej została wystawiona na sprzedaż. W przyszłym miesiącu ponownie zacznie działać.

Latem ubiegłego roku klub Ekwador w Manieczkach został wystawiony na sprzedaż za 2,75 mln złotych. Przed zamknięciem dyskoteki tak mówili o niej jej pracownicy: "Ekwador w Manieczkach ma swoje miejsce w historii polskiego clubbingu i gdyby nie ta kuźnia talentów to niejeden polski lider DJ-skich rankingów nie byłby dzisiaj tym kim jest. To właśnie w Ekwadorze zaczynały swoją karierę obecne gwiazdy zarówno polskiej, jak i już światowej sceny DJ. Dwie odrębne sale muzyczne, sala bilardowa, zadaszony ogródek letni, restauracja, sześć doskonale zaopatrzonych barów, oraz ogrodzony i monitorowany parking do dyspozycji naszych klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie, a wracając do domu z uśmiechem na ustach wspominać będzie imprezę, którą można określić mianem jednej z najlepszych imprez życia".

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Jesienią 2014 roku w obiekcie otwarto dyskotekę, ale pod inną nazwą. W ostatnich miesiącach nie cieszyła się jednak dużym zainteresowaniem, być może ze względu na to, że zmieniono charakter lokalu - występowały tu m.in. gwiazdy disco polo.

We wtorek ogłoszono, że już 17 października odbędzie się "Święto Narodowe - Wielka Reaktywacja Ekwadoru". - Możemy już oficjalnie Was poinformować że... KLUB EKWADOR WZNAWIA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ!!! Już jutro poznacie wszystkie szczegóły dotyczące pierwszej imprezy, a tymczasem pamiętajcie Kochani... ONE WORLD ONE LIFE ONE EKWADOR - czytamy na facebookowym profilu klubu.

Być może niektórzy internauci będą "zawiedzeni". Rok temu obstawiano bowiem, że budynek byłej dyskoteki zostanie przerobiony na... dyskont spożywczy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
26.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro