Reklama
Reklama

Remont pasa na Ławicy, Kaponiera i spalarnia z lotu ptaka

Kaponiera | fot. Aerofoto Kaczmarczyk
Kaponiera | fot. Aerofoto Kaczmarczyk

Tym razem nie z balonu, a z samolotu - pokazujemy jak wygląda Poznań na zdjęciach wykonanych z lotu ptaka. Można na nich zobaczyć m.in. przebudowywaną Kaponierę, powstającą spalarnię odpadów oraz remontowany pas startowy na Ławicy.

Jak wygląda Poznań z lotu ptaka? W poniedziałek pokazywaliśmy zdjęcia z przelotu balonem nad naszym miastem (TUTAJ). Dziś prezentujemy kolejne fotografie, tym razem autorstwa Aerofoto Kaczmarczyk. A widać na nich wiele inwestycji toczących się obecnie w naszym mieście.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Są więc przebudowywana Kaponiera, powstająca spalarnia odpadów, remontowany pas startowy na lotnisku Ławica, a także budowane przy rondzie Rataje centrum handlowe Posnania. Fotografie pokazują też Śródkę z niezwykłym muralem na jednej z kamienic, zarośnięty staw Olszak w pobliżu Malty, a także nowy apartamentowiec przy ulicy Garbary i otwarte kilka dni temu Centrum Badawcze Polskiego Internetu Optycznego.

Zobacz zdjęcia!

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro