Reklama
Reklama

Poznań: 20-latek wypadł z balkonu. Podczas imprezy?

W nocy z soboty na niedzielę na ulicy Zabrzańskiej, na osiedlu Polanka, doszło do wypadku. 20-latek, prawdopodobnie podczas imprezy, wypadł z balkonu. Z obrażeniami trafił do szpitala.

O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka. - Młodzież imprezowała od wieczora. Około godz. 1:30 jeden z uczestników domówki postanowił pobujać się na balustradzie. Niestety zakończyło się to tragicznie - spadł lądując na znajdującym się poniżej tarasie pokrytym kostką brukową - pisze nasza czytelniczka. Z jej relacji wynika, że mężczyzna miał poważne obrażenia głowy.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się karetka pogotowia oraz policjanci. - Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od załogi karetki przed 2.00 w nocy - mówi Dominika Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Z naszych informacji wynika, że 20-latek wypadł z balkonu znajdującego się na podwyższonym parterze. Trafił do szpitala, po wypadku był przytomny - dodaje.

Jak udało nam się ustalić, 20-latek wciąż znajduje się w szpitalu. Z relacji naszej czytelniczki wynika, że mężczyzna spadł z balkonu na drugim piętrze, a nie na podwyższonym parterze.

Nasza czytelniczka przyznaje, że hałas dobiegający z miejsca, w którym odbywała się impreza kwalifikował się jej zdaniem do wezwania policji. - Być może gdybyśmy zareagowali wcześniej to nie doszłoby do tej sytuacji - pisze i przyznaje, że jest to przestroga na przyszłość.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
29.15 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro