Reklama
Reklama

Motocykliści zakończą sezon na Malcie

fot. Piotr Sagalara

W sobotę nad Jeziorem Maltańskim odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego. W programie jest przejazd uczestników po mieście, co będzie się wiązać z utrudnieniami w ruchu.

Każdego roku we wrześniu motocykliści żegnają sezon. I w tym roku nie będzie inaczej. W najbliższą sobotę miłośnicy dwóch kółek pojawią się na Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim. - Start zaplanowany jest na godzinę 10.00 na polanie skąd potem przejedzie przez miasto zabezpieczana przez policję parada - wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

W ubiegłym roku motocykliści jechali ulicami Chartowo, Żegrze, Hetmańską, Głogowską, Mostem Dworcowym, ulicami Matyi, Królowej Jadwigi, następnie przez rondo Rataje i ulicami Jana Pawła II oraz Baraniaka ponownie dojeżdżali do Polany Harcerza. W tym roku prawdopodobnie trasa przejazdu będzie taka sama.

Organizatorzy zachęcają wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału w wydarzeniu. Przeważnie jest to nawet około 3000 osób. Na Polanie Harcerza mogą się także pojawić osoby, które swoich motocykli nie posiadają, ale się nimi interesują.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro