Reklama
Reklama

Wilda: rozklejały plakaty na rynnach i znakach drogowych

fot. Straż miejska
fot. Straż miejska

Strażnicy miejscy z Wildy zatrzymali dwie kobiety, które rozklejały na terenie dzielnicy plakaty. Kobiety umieszczały je nielegalnie na rynnach i znakach drogowych.

Miejski monitoring okazał się bardzo pomocny w walce z plakaciarzami. - Późnym popołudniem operator monitoringu miejskiego zauważył przy ulicy Przemysłowej na Wildzie dwie kobiety, które rozklejały afisze reklamowe - wyjaśnia Jacek Kubiak ze straży miejskiej. - Czyniły to na rynnach spustowych nieruchomości oraz znakach drogowych - dodaje.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Na miejsce wysłano patrol straży miejskiej, który zlokalizował kobiety na ulicy Prądzyńskiego. Jedna z nich została ukarana mandatem. Dodatkowo nakazano kobietom usunięcie nielegalnie umieszczonych plakatów.

Po jakimś czasie strażnicy ponownie odwiedzili miejsca, w których wcześniej wisiały plakaty - zostały usunięte. Za rozklejanie plakatów w miejscach do tego nieprzeznaczonych grozi kara ograniczenia wolności lub grzywny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
3.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro