Reklama

Kolejny protest: "napływ tzw. imigrantów jest zaplanowaną agresją"

fot. Ewelina
fot. Ewelina

Poznański Związek Patriotyczny Wierni Polsce zorganizował w środę protest przeciw "sprowadzaniu do Polski tzw. imigrantów". Przewodniczący związku, Bogdan Freytag twierdzi, że "zorganizowany napływ tzw. imigrantów jest zaplanowaną agresją mającą na celu zniszczenie chrześcijaństwa w Europie".

W czwartek na poznańskim placu Wolności odbył się protest pod hasłem "Nie dla islamskiej dzielnicy w naszym mieście". Wydarzenie zorganizowała partia KORWiN. Ostatecznie na apel organizatorów dotyczący przybycia na plac Wolności zareagowało kilkaset osób "walczących o NASZ DOM". Protestującym towarzyszyły transparenty z hasłami "Nie dla islamizacji Europy" czy "Używajmy głów póki jeszcze je mamy".

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


W środę swój protest przeciwko imigrantom organizuje Poznański Związek Patriotyczny Wierni Polsce. - Ten zorganizowany napływ tzw. imigrantów jest zaplanowaną agresją mającą na celu zniszczenie chrześcijaństwa w Europie. W sytuacji, gdy dżihadyści z tzw. państwa islamskiego, wypowiadają wojnę niewiernym w Europie, zamiast imigrantów, możemy mieć zaplanowaną inwazję naszych przyszłych oprawców - tłumaczy Bogdan Freytag, przewodniczący związku.

Osoby popierające stanowisko Wiernych Polsce spotkają się w południe na placu Kolegiackim.

Czy boisz się wyznawców islamu?

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • Aktualizacja
  środa, 23.09.2015 r., godz. 12.34
  Aktualizacja
  środa, 23.09.2015 r., godz. 12.34
  W proteście udział wzięło kilkadziesiąt osób.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
10.34 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro