Reklama
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego. Ciało mężczyzny odnalezione na polu kukurydzy

fot. Arek
fot. Arek

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 29-latka w Kaliszu. Ciało mężczyzny zostało odnalezione na polu kukurydzy. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. Wyjaśni to sekcja zwłok.

Już wcześniej informowaliśmy o trwających w Kaliszu poszukiwaniach 29-letniego mężczyzny. mieszkaniec Błaszek, który od kilku miesięcy przebywał i pracował na terenie powiatu kaliskiego po raz ostatni widziany był 30 sierpnia. Od tego czasu nie miał kontaktu z rodziną.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

We wtorek na polu kukurydzy w rejonie os. Rajsków policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Na miejscu policjanci z udziałem prokuratora i biegłego medycyny sądowej przeprowadzili kryminalistyczne oględziny. Zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych w celu ustalenia przyczyny zgonu - informuje sierż. szt. Anna Jaworska-Wojnicz z policji w Kaliszu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro