Reklama
Reklama

Magda Linette wśród wschodzących gwiazd tenisa? Możesz jej w tym pomóc

fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Magda Linette może zagrać w turnieju Rising Stars, towarzyszącemu kończącym sezon mistrzostwom WTA. Poznańska tenisistka liczy teraz na głosy kibiców, bowiem to fani tenisa zdecydują kto dostanie szansę występu w imprezie.

Sezon 2015 jest dla Polki udany. Dobre występy w turniejach niższej rangi (m.in. dwie wygrane imprezy ITF) pozwoliły jej awansować do pierwszej setki rankingu i wystąpić w trzech turniejach wielkoszlemowych. W US Open przeszła do drugiej rundy, dzięki czemu w najbliższym notowaniu przesunie się z 91. na 83. miejsce.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

W imprezie zagrają cztery tenisistki: po dwie ze strefy Azja-Pacyfik i reszty świata. W gronie nominowanych jest w sumie 18 zawodniczek. Turniej w Singapurze rozegrany zostanie w dniach 23-25 października. Odbywa się on na tych samych kortach co mistrzostwa WTA z udziałem najlepszych ośmiu tenisistek sezonu.

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej oraz portali społecznościowych. Skład imprezy poznamy 2 października.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro