Reklama

Murawa: ktoś okradł ochroniarza. Rodzina pisze apel do złodzieja

fot. kamera monitoringu

Do kradzieży doszło w ubiegły czwartek w jednym z salonów przy ulicy Murawa 2 w Poznaniu. Złodziej wszedł i ukradł ochroniarzowi portfel, w którym były pieniądze i dokumenty. Sprawą zajmują się policjanci.

Z prośbą o zamieszczenie apelu zwróciła się do nas córka poszkodowanego. Mój tata w czasie służby jako ochroniarz został okradziony (o ironio!). Miało to miejsce w salonie na ulicy Murawa 2 o godzinie 12:10 dnia 3.09. W portfelu były wszystkie dokumenty, dowód, prawo jazdy, pozwolenie na broń i różne pierdoły, które teraz trzeba od nowa wyrabiać oraz ponad 6 tysięcy złotych... Jeżeli czytasz to TY (złodzieju) - mam nadzieję, że ruszy Cię sumienie i odeślesz chociażby dokumenty (chociaż kasą też nie pogardzimy). Pieniądze nie były mojego taty, więc musimy teraz spłacić ten dług, a 6 tysięcy na drodze nie leży. Mój nr konta (w razie gdyby ruszyło Cię sumienie!): 48 1050 1520 1000 0092 0046 6259 . Jeżeli wszystko zostanie zwrócone to nie będziemy ciągnąć sprawy na policji - pisze Jagoda.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Policja potwierdza, że otrzymała takie zgłoszenie. 3 września około godziny 20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Murawa 2 został skradziony portfel z dokumentami oraz gotówką. Policjanci prowadzą w tej sprawie dochodzenie - informuje Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
3.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro