Reklama

MPK ogłasza kolejny konkurs na najlepszego motorniczego

Poznański przewoźnik po raz kolejny organizuje konkursu na motorniczego roku. Finał konkursu odbędzie się 3 października, a do końca września pasażerowie będą mogli wskazywać swojego faworyta.

Celem całej zabawy jest między innymi podniesienie kwalifikacji i umiejętności motorniczych oraz mobilizacja do wykonywania swojego zawodu na wysokim poziomie. Konkurs ma też zwiększyć zaufanie pasażerów do MPK Poznań - To konkurs składający się z trzech elementów. Konkurs dotyczący wizerunku naszej firmy, dotyczący podniesienia poziomu bezpieczeństwa, bo jednak przygotowanie tych osób, współzawodnictwo sprawia, że staramy się lepiej poznać przepisy, lepiej wprowadzać je w życie. No i trzeci element na pewno współzawodnictwo między pracownikami. Tego tez nie możemy pominąć - mówi o idei konkursu Wojciech Tulibacki, prezes MPK Poznań.

Do konkursu mógł zgłosić się każdy motorniczy, który pracuje w MPK Poznań od minimum roku. Na tym etapie do konkursu zgłosiło się 26 osób, a komisja konkursowa wybrała dziesięciu z nich, którzy wezmą udział w półfinale. O wynikach półfinału będą decydować poznaniacy, którzy od 7 do 30 września będą brali w internetowym głosowaniu na najlepszego motorniczego - Pasażerowie będą mogli wejść w rolę jury. Pasażerowie będą mogli wybrać najsympatyczniejszego motorniczego - mówi Iwona Gajdźińska, rzeczniczka MPK Poznań. Zwycięzcy głosowania spotkają się na finale konkursu który odbędzie się 3 października na terenie zajezdni Franowo, a motorniczowie będą musieli wykazać się swoimi umiejętnościami na torze manewrowym.

MPK Poznań zatrudnia w tej chwili kilkuset motorniczych - W tej chwili mamy ponad 550 motorniczych w tym ponad 70 pań i tu warto dodać, że grono Pań coraz bardziej się poszerza. Zawód staje się popularny wśród Pań i widać to także w naszym konkursie. Coraz więcej Pań chce zdobyć tytuł najlepszego motorniczego - podsumowuje Gajdzińska. A jak Państwo oceniają prace poznańskich motorniczych? Zachęcamy do głosowania w naszej sondzie.

Jak oceniasz pracę motorniczych w Poznaniu?

  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro