Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Rezydencja rodem z Florydy na sprzedaż pod Bydgoszczą

red
piątek, 4.09.2015 r.
godz. 10.58
red | piątek, 4.09.2015 r., godz. 10.58
Rezydencja rodem z Florydy na sprzedaż pod Bydgoszczą
fot. otodom.pl

15 garaży, sztuczne palmy, podgrzewany basen, rzeźby, marmury, kryształy - amerykański styl w polskim wydaniu. Niecodzienną rezydencję wystawiono na sprzedaż za 4 mln euro.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1019 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Rezydencja zajmuje działkę o powierzchni 1,8 hektara. Dom ma powierzchnię 1200 metrów kwadratowych - mieści 9 sypialni. W jednej z licznych łazienek króluje czerwień - "w łazience tej znajduje się wygodna strefa kąpielowa z czerwoną, z elementami kryształków Swarovskiego wanną z jacuzzi i telewizorem oraz miejscem na szampana. Efektowne dwa lustra otoczone czerwoną ramą nad czerwonymi umywalkami, czerwona muszla, czerwony grzejnik i włoskie czerwone płytki na ścianach i podłodze. Do tego czerwone oświetlenie i ozdobna ściana ze szkła, po której leci woda mieniąca się kolorami tęczy daje wysokie poczucie komfortu podczas kąpieli czy porannej toalety" - informuje sprzedający.

Właściciel z pewnością jest miłośnikiem samochodów, na terenie rezydencji znajduje się 15 garaży. Rezydencję wystawiono na sprzedaż za 4 mln euro, czyli niespełna 17 mln złotych.

Reklama