Reklama
Reklama

Nieszczęśliwy wypadek na Jeziorze Kierskim: lądował śmigłowiec

fot. AM
fot. AM

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 20. 26-latek prawdopodobnie podczas uprawiania sportów wodnych uderzył w w pomost a następnie wpadł do wody. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka. Byłam świadkiem wypadku na Kaskadzie. Chłopak prawie spadł mi na głowę. Wchodził na taką konstrukcję do skoków na poduszkę...wszedł z wody! Reanimacja...ciężki klimat.... - pisze.

Zdarzenie potwierdzają policjanci. Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy w niedzielę około godziny 20:00. Prawdopodobnie podczas uprawiania sportów wodnych 26-letni mężczyzna spadł na pomost a następnie wpadł do wody. Na miejscu pojawiły się służby. Mężczyzna śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Według wstępnych informacji jego stan był ciężki. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek - relacjonuje Dominika Pupkowska-Bral z poznańskiej policji. Sprawę wyjaśnia policja.

Jak poinformował Stanisław Rusek, rzecznik szpitala im. J. Strusia przy ulicy Szwajcarskiej - mężczyzna jest przytomny, nie ma urazów kręgosłupa. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
26℃
13℃
Poziom opadów:
6.3 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
13.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro