Reklama
Reklama

W niedzielę na Golęcinie znów zasiądzie 999 widzów

fot. Piotr Sagalara
fot. Piotr Sagalara

Nie udało się na czas zakończyć prac na stadionie POSiR przy ulicy Warmińskiej 1 w Poznaniu. Oznacza to, że kolejne zawody żużlowe na Golęcienie zobaczy zaledwie 999 widzów.

Władze PSŻ Poznań, organizatora Lotto Poznań Speedway Cup, liczyły, że do końca sierpnia zostaną oddane do użytku wyremontowane trybuny. Tak się jednak nie stało i zawody żużlowe ponownie nie będą mogły być zgłoszone jako impreza masowa.

Zapowiedź niedzielnych zawodów można znaleźć tutaj.

Oświadczenie Zarządu PSŻ Poznań:

"Drodzy Kibice Poznańskiego Żużla, z przykrością musimy oświadczyć, że ze względu na splot wielu czynników na które nie mieliśmy żadnego wpływu, przy pełnym zaangażowaniu całego Klubu, POSiRu i Wydziału Sportu UM Poznań oraz ludzi przychylnych sportowi żużlowemu niedzielne zawody odbędą się z ograniczeniem liczby uczestników. W sprzedaży jest pula 999 biletów. Sprzedaż biletów prowadzimy dzisiaj do godziny 19.30. W sobotę od godziny 10.00 do godziny 18.00. Na FB i stronie klubowej po zamknięciu kasy w dniu dzisiejszym i jutrzejszym poinformujemy o ilości dostępnych biletów. Jeżeli w sobotę po zamknięciu kas będą dostępne bilety, uruchomimy sprzedaż w niedzielę o czym poinformujemy na FB i stronie klubowej. Jest nam niezmiernie przykro. Żyliśmy nadzieją, że tym razem uda się poskładać układankę w całość. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby we wrześniu spełnić oczekiwania Was wszystkich.

Zarząd PSŻ Poznań"

(pisownia oryginalna)

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
13.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro