Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Za 3 miesiące otworzą nową galerię handlową w Poznaniu

KaT
piątek, 21.08.2015 r.
godz. 09.11
KaT | piątek, 21.08.2015 r., godz. 09.11
Za 3 miesiące otworzą nową galerię handlową w Poznaniu
Tak ma wyglądać obiekt - fot. Galeria A2

Dokładnie 27 listopada Poznań zyska nową galerię handlową. Chodzi o Galerię A2, która powstaje w pobliżu węzła autostradowego Poznań Komorniki. W czerwcu pisaliśmy, że znane są dwie marki, które będą tu mieć swoje sklepy. Dziś jest ich znacznie więcej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1018 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Od września 2012 roku trwa budowa centrum handlowego Galeria A2 w okolicy CH Auchan-Komorniki. Inwestorem jest Poz Inwest mający siedzibę w podpoznańskich Wirach. Na dwóch poziomach nadziemnych znajdować się będą powierzchnie handlowo-usługowe oraz gastronomiczne. Na kondygnacji podziemnej znajdzie się pojemny parking dla klientów.

Wiadomo już, że galeria zostanie otwarta 27 listopada, a więc przed świątecznym wzmożonym ruchem w sklepach. Do budynku będą prowadzić cztery wejścia, a w środku klienci będą się poruszać pomiędzy poziomami ruchomymi schodami. Obiekt znajduje się na terenie pomiędzy ulicą Głogowską, a sklepami Norauto i Jysk.

Galerię A2 stworzono z myślą o klientach nie tylko z Poznania, ale też okolicznych miejscowości - choćby Komornik czy Lubonia. W czerwcu inwestor ujawniał tylko dwie marki sklepów jakie się tu znajdą - Piotr i Paweł oraz H&M. Dziś wiadomo więcej. Będzie tu można zrobić zakupy w sklepie jubilerskim, w aptece, drogerii, a także w sklepach z galanterią skórzaną i futrami. Pojawi się tutaj także optyk oraz punkt z telefonami i akcesoriami GSM. Wśród restauracji jest już natomiast pizzeria. Kolejni najemcy wciąż są poszukiwani.

Reklama