Reklama

Park Sołacki: śnięte ryby w stawach

W godzinach popołudniowych zostaliśmy poinformowani o dużej ilości śniętych ryb, które pojawiły się w stawach w Parku Sołackim oraz Bogdance. Na miejscu był reporter Telewizji WTK.

O śniętych rybach poinformowali nasi czytelnicy, a informacje udało się potwierdzić reporterowi Telewizji WTK - Wygląda na to, że na razie żadne służby miejskie nie interweniowały w tym miejscu. Widać mnóstwo śniętych ryb, które pływają brzuchami do góry, a kaczki starają się pożywić tymi rybami. Wygląda to dość dramatycznie, ale nie tylko ryby zauważyliśmy tutaj. Dwa zdechłe szczury w tym miejscu zauważyliśmy. Nie wiadomo, co tak naprawdę się stało. Można przypuszczać, że jest to tzw. przyducha, która występuje w momencie, kiedy są wysokie temperatury i w tym momencie w wodzie zaczyna brakować tlenu, ale tutaj woda płynie - relacjonował Tomasz Sosnowski, reporter Telewizji WTK. Dziś nie udało nam się skontaktować z miejskimi służbami, ale do sprawy wrócimy w czwartek.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
41.45 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro