Reklama
Reklama

Koszulki Lecha z Bazylei wylicytowane. Za którą zapłacono najwięcej?

fot. mat. prasowe

Zakończyła się już licytacja koszulek używanych przez graczy Lecha Poznań podczas wyjazdowego spotkania eliminacji Ligi Mistrzów z FC Basel. W sumie zebrano ponad 14 tysięcy złotych.

Ponieważ szwajcarskie prawo zabrania reklamy bukmacherów, firma STS zdecydowała się oddać swoje miejsce organizacji charytatywnej. W głosowaniu kibiców zwyciężyła Drużyna Szpiku i to jej logo pojawiło się na trykotach Kolejorza.

Po meczu koszulki trafiły na aukcję, z której dochód zasili konto wybranej fundacji. Wszystkie stroje zostały wylicytowane łącznie za 14 207 złotych i 99 groszy. Najwyższą wartość osiągnęły koszulki Barrego Douglasa (1 525 złotych), Karola Linettego (1 325 złotych) oraz Gergo Lovrencsicsa (1 009,99 złotych).

- Cieszę się, że po raz kolejny pokazaliśmy, jak duży potencjał drzemie we współpracy wielu środowisk. W głosowanie udało się zaangażować organizacje charytatywne i kibiców, a na koniec unikatowe koszulki z logotypem Drużyny Szpiku zostały zlicytowane i pozyskane stąd środki wesprą działanie fundacji. Udowadniamy w ten sposób, że razem jesteśmy mocni i dzięki temu możemy wszystko - powiedział prezes klubu, Karol Klimczak.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
11.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro