Reklama
Reklama

Homoseksualny ekshibicjonista na Ratajach?

Do naszej redakcji dotarła informacja o ekshibicjoniście, który pojawił się przy Trasie Kórnickiej w nocy z piątku na sobotę. - Ja już z nocnych przechadzek rezygnuję - pisze nasz czytelnik, który spotkał mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. - Około 3.30 przy trasie tramwajowej na odcinku pomiędzy przystankiem Polanka a Tysiąclecia, w bardziej zadrzewionej części bliżej przystanku Tysiąclecia, przywitał mnie z zaskoczenia pewien zupełnie nagi, masturbujący się pan - wyjaśnia nasz czytelnik i dodaje, że ekshibicjonista złożył mu jednoznaczną propozycję. - Proszę o ostrożność w tego typu miejscach, bo ekshibicjonistów ostatnio coraz więcej. Ja już z nocnych przechadzek rezygnuję - dodaje.

Obecności mężczyzny w tym miejscu nie zgłoszono służbom, ale przypominamy, że jeśli będziemy świadkiem takiej sytuacji, najlepiej poinformować policję. - Musimy się postarać zapamiętać jak najwięcej szczegółów z wyglądu ekshibicjonisty. W co był ubrany, ile ma wzrostu, jak wygląda. Każda informacja będzie przydatna dla funkcjonariuszy - mówiła nam kilka miesięcy temu Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zmieniono stopień ostrzeżenia IMGW w Wielkopolsce!
22℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
17.04 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro