Marcin Kamiński: popełniamy głupie błędy

Marcin Kamiński nie będzie miło wspominał spotkania z Zagłębiem Lubin. Środkowy obrońca Lecha Poznań zagrał słabo, a jego zespół przegrał 1:2. - Popełniamy głupie, szkolne błędy - mówił piłkarz Kolejorza.

Mistrz Polski miał przełamać się na boisku beniaminka, a znów rozczarował. - Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu po prostu zła. Traciliśmy bramki po prostych błędach. Przy tej drugiej chciałem wybić piłkę, zrobiłem to tak, że rywalowi spadła pod nogi. Szkoda, bo w drugiej połowie wyszliśmy już zdecydowanie inaczej, chcieliśmy pokazać, że możemy strzelić gola, ale udało nam się przełamać tę niemoc dopiero w 93. minucie - komentował Kamiński w rozmowie z Lech TV.
W pięciu kolejkach Lech wywalczył zaledwie 4 punkty. Tego nie spodziewali się nawet najwięksi pesymiści. - To jest niewiarygodne, że na samym początku ligi przegraliśmy tyle spotkań i straciliśmy tak dużo bramek. To nie jest tak, że przeciwnik nas tłamsi. Popełniamy głupie, szkolne błędy i to nas kosztuje punkty - stwierdził stoper.