Reklama
Reklama

Bójka w centrum miasta. 13 osób zatrzymanych

fot. DirtyCris

W sobotę około godziny 5 u zbiegu ulic Taczaka i Kościuszki doszło do bójki. Brało w niej udział kilkanaście osób. Policja zatrzymała 13 osób - wszyscy byli po spożyciu alkoholu.

O sprawie poinformował nas czytelnik. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 5 na skrzyżowaniu ulic Taczaka i Kościuszki. Grupa około 5 osób bardzo brutalnie zaatakowała pozostałych uczestników. Przynajmniej jedna osoba jest bardzo poszkodowana. Na miejscu po około 15 minutach pojawiła się policja. Około godziny 5:25 na miejscu zdarzenia były już 4 patrole policji oraz karetka, która zabrała poszkodowanego do szpitala - pisze.

Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia. Faktycznie około godziny 5 w sobotę odebraliśmy zgłoszenie, że u zbiegu ulic Taczaka i Kościuszki doszło do bójki. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Okazało się, że między mężczyznami doszło do szarpaniny i awantury. W sprawie zatrzymanych zostało 13 osób, wszyscy byli w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Jednak po kilku godzinach zostali zwolnieni do domów. Dostali wezwania i mają się zgłosić na komendę w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji - mówi Marek Kowaliński z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Policjanci nie potwierdzają informacji o osobie poszkodowanej.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
5.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro